Çorlu Vatan Hastanesi

Çorlu Vatan Telefon

Vücut Kitle İndeksini Öğrenmek İster Misin?

Değişen Diyet Kültürü Ve Yaşam Tarzı İle Obezite Toplumda Kaçınılmaz Hale Geldi…

Diğer Haberler

14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları

Güncelleme Tarihi: 16.05.2018
14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları

14 Mart Tıp Bayramını Hayatımızın her döneminde ihtiyaç duyduğumuz değerli doktorlarımız ve çalışanlarımız ile kutladık.

14 Mart Tıp Bayramı Kapsamında Mektebim Okulları Kurumsal Hizmetler ve İletişim Birimi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op.Dr. Orhan ATEŞER'i, Hilton Garden INN Halk ve İlişkiler sorumlusu ile Banket sorumlusu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op.Dr. Sedat TOMRUK'u ziyaret ederek Tıp Bayramımızı kutladılar.

Meltem Kreş ve Çocuk Kulubü 14 Mart Tıp Bayramımızı kutlamak üzere Hastanemizi Ziyaret Etti.
Yenidoğan Sorumlu Hemşiremiz tarafından verilen El Hijyeni eğitiminin ardından Küçük Misafirlerimiz Başhekim Yardımcımız Mustafa Önder DOLAP'a Çiçek ve kendi çizdikleri resimleri takdim ederek Tıp bayramımızı kutladı. 

Ergene İlçesi Belediye Başkanı Rasim YÜKSEL hastanemizi ziyaret ederek Başhekimimiz Bayram Fırat DAYANIKLI'ya çiçek takdim etti ve Tüm Çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutladı.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.

14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları 14 Mart Tıp Bayramı Kutlamaları