Bizden Haberler

Bel Fıtığı İçin Araştırma Yaptı Çorlu Vatan Hastanesini Seçti

Bel Fıtığı

Bel fıtığı şikayetleri nedeniyle daha önce 2 defa ameliyat olan 33 yaşındaki Gülden Hanım şikayetleri geçmeyince farklı sağlık kuruluşlarına başvurmuş ve kendisine vidalı ameliyat yapılması yönünde tavsiyelerde bulunulmuş. Kendi yaptığı araştırmalar sonucunda Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel’in vidasız dar kanal operasyonlarındaki başarısını duyarak hastanemize başvurdu.

Geçirdiği ameliyatlar sonrasında yolda yürüyememe, bacaklarda ağrı ve uyuşukluk şikayetlerinin devam ettiğini belirten hastamıza yapılan fiziki muayene ve tetkikler sonrasında Mikrocerrahi yöntem ile Vidasız Dar Kanal ameliyatının, şikayetlerinin geçmesi yönünde oldukça başarılı bir yöntem olacağı doktorumuz tarafından anlatıldı. Yapılan bilgilendirme sonrasında hastamız ameliyat olmaya karar verdi.

Ameliyat günü hastanemize gelerek tüm tetkikleri ve anestezi görüşmeleri tamamlanan hastamız, yaklaşık 2 saat süren operasyon sonrasında serviste dinlenmeye alındı. Akşam saatlerinde ayağa kaldırılarak yürütülen ve ağrılarının çoğunun kısa bir sürede azaldığını belirten hastamız, ertesi gün taburcu edildi.

40. hizmet yılında Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak, bel fıtığı rahatsızlığından kurtulan Gülden Hanım’a ailesi ile birlikte sağlıklı bir hayat diliyoruz.