Bizden Haberler, Burak DEMİREL

Burun Estetiği ile Yüzünüzdeki Dengeyi Yakalayın

Burunda şekil bozukluğu şikayeti ile hastanemize başvuran Aleyna Hanım, Op. Dr. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuştu.

Hastanemizin Rinoplasti merkezine gelen hastamız Aleyna Hanım, burunda estetik bozukluk şikâyeti ile Op. Dr. Burak Demirel tarafından muayene edildi. Aleyna Hanım’a dijital simülasyon ile yapılabilecek estetik dokunuşlar konusunda bilgi verildi.

Rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuşmak isteyen hastamızın, ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlanarak anestezi muayenesi yapıldı. Septum kıkırdağında düzeltmeler ile burun genel görünüşü ve burun ucuna yönelik estetik müdahaleler başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Ameliyat sonunda burun deliklerine nefes almayı kolaylaştırıcı yapıda silikon tamponlar konularak bandajlama yapıldı. Piezo (ultrasonik şekillendirici) yöntemi ile gerçekleştirilen işlem sonrasında herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan bir gece misafir ettiğimiz hastamızı, ertesi gün taburcu ettik. Rinoplasti işleminin ardından birinci ay kontrolleri için hastanemize gelen Aleyna Hanım burnunun estetik görünümünden oldukça memnun olduğunu belirtti ve Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Sevgili hastamız Aleyna Hanım’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, istediği burun görünümüne kavuştuğu için mutluluk duyuyoruz