Bizden Haberler

Estetik ve Fonksiyonel Burunlar

Estetik ve Fonksiyonel Burunlar

Hastanemiz Rinoplasti Merkezi hekimi Op. Dr. Burak Demirel’e başvuran Selin Hanım, burnunun görünüşünden memnun olmadığını, nefes almada zorluk yaşadığını belirtti.

Şikâyetlerinden kurtulmak için hastanemize başvuran Selin Hanım doktorumuza güvendiğini ve işlemlerin kendisi tarafından yapılmasını istediğini dile getirdi.
Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında ileri derecede septum deviasyonu tespit edilen Selin Hanım’a ağrı ve şişlik şikâyetlerinin en aza indirgendiği piezo yöntemi ile ultrasonik rinoplasti ameliyatı önerildi.

Ameliyat olmayı kabul eden hastamızın yatış işlemleri ve operasyon öncesi hazırlıkları tamamlandı. Ameliyatı başarılı geçen hastamız bir gece takip yatışının ardından ertesi gün taburcu edildi.

Bir hafta sonra ameliyat sonrası kontrol muayenesi için hastanemize gelen hastamızın burun tamponları çıkarıldı, öneriler anlatıldı. Yeni görünümünden çok memnun olduğunu belirten Selin Hanım Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Selin Hanım’ın yeni burnu, tüm yüzü ile fonksiyonel ve estetik açıdan uyumlu hale getirildi. Kendisine sevdikleriyle beraber sağlıklı günler dileriz.