Bizden Haberler

Fonksiyonel Burun Estetiği; Septorinoplasti

Bulgaristan’da yaşayan hastamız, burunda şekil bozukluğu ve nefes almada güçlük şikayetleri ile Hastanemizin Uluslararası Hasta Departmanı’na başvurdu. Op. Dr. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen Septorinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuştu.

Bulgaristan’da yaşayan hastamız Yanitsa Galinova Mitkova, Uluslararası Hasta Departmanımız ile iletişime geçerek burunda estetik bozukluk ve nefes almada güçlük şikayetlerini dile getirdi. Yapılan ön görüşme sonrasında detaylı muayene ve tetkikler için hastanemize davet edildi.
Op. Dr. Burak Demirel tarafından muayene edilen hastamız Yanitsa Galinova Mitkova’ya yapılan detaylı tetkikler sonrasında şikayetlerinden kurtulacağı septorinoplasti ameliyatı önerildi.
Ameliyat olmayı kabul eden Yanitsa Galinova Mitkova’nın ameliyat hazırlıkları tamamlanarak yatış işlemi yapıldı. 3 saat süren ameliyatın ardından bir gece misafir ettiğimiz hastamız ertesi gün taburcu edildi.
Septorinoplasti işleminin ardından birinci hafta kontrolleri için hastanemize gelen hastamız Yanitsa Galinova Mitkova’nın silikon tamponları çıkartıldı. Yapılan işlemden memnuniyetini dile getiren hastamız, Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi ailesi olarak Yanitsa Galinova Mitkova’ya sağlıklı bir hayat diliyoruz.