Çorlu Vatan Hastanesi

Çorlu Vatan Telefon

Vücut Kitle İndeksini Öğrenmek İster Misin?

Değişen Diyet Kültürü Ve Yaşam Tarzı İle Obezite Toplumda Kaçınılmaz Hale Geldi…

Diğer Haberler

Diz Ağrıları Kaderiniz Olmasın

Güncelleme Tarihi: 19.02.2021
Diz Ağrıları Kaderiniz Olmasın

Travma ve Artroplasti (Protez) cerrahisinde kendini geliştirmiş uzmanları bünyesinde bulunduran ve bölgenin ihtiyaçlarına 24 saat hizmet veren Özel Çorlu Vatan Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniği, kronikleşmiş diz ağrıları ile hayat standartlarında düşüş yaşayan hastamız Sevgi UZUN’a çare oldu.

Yaklaşık 6-7 senedir her iki dizde geceleri uykudan uyandıracak derecede ağrı şikayetleri mevcut olan hastamızda son zamanlarda yol yürüyememe, merdiven çıkamama durumları da ortaya çıktı. Bu zaman zarfında eklem içine enjeksiyon ve fizik tedavi uygulamalarını da deneyen ama fayda göremeyen Sevgi Hanım kliniğimiz doktorlarından Op.Dr. Hüseyin GÜNAY’a başvurdu. Yapılan muayene ve değerlendirmeler sonrasında Diz Protezi ameliyatı kararı verilen hastamızın yatış işlemleri, ameliyat hazırlıkları tamamlanarak operasyon gerçekleştirildi. Ameliyat sonrası iki gün yatarak tedavisi devam eden hastamızın sağlıkla taburculuğu sağlandı.

Gerçekleştirilen ameliyat sonrasında evde bakım ekibimizin evinde ziyaret ettiği Sevgi Hanım, ‘’ameliyat öncesi ve sonrası endişelerimiz vardı ama ameliyatın ertesi gün ayağa kalktım, diz ağrım ciddi şekilde azaldı ve yaşam kalitem arttı, diğer dizimden ameliyat olmak için biraz daha zaman geçmesini bekliyorum, en yakın zamanda doktorum Hüseyin Bey’e tekrar gideceğim, kendisine çok teşekkür ederim’’ diyerek, ameliyat sonrasındaki hayatında yaşadığı güzel günleri ve iyi dileklerini bizler ile paylaştı.

Hastamız Sevgi Hanıma, 40. hizmet yılında Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak geçmiş olsun diyoruz.

Diz Ağrıları Kaderiniz Olmasın Diz Ağrıları Kaderiniz Olmasın