Çorlu Vatan Hastanesi

Çorlu Vatan Telefon

Vücut Kitle İndeksini Öğrenmek İster Misin?

Değişen Diyet Kültürü Ve Yaşam Tarzı İle Obezite Toplumda Kaçınılmaz Hale Geldi…

Diğer Haberler

Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık.

Güncelleme Tarihi: 28.12.2019
Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık.

Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık.Trakya Bölgesinde Kamu,Özel ve Fakülte Hastanelerinde Çalışan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanları ile Öğretim Üyelerinin Geniş Katılımı Oldu. Bu organizasyonda emeği geçen tüm hekimlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık. Trakya Hastaneleri Arası Ortopedi ve Travmatoloji (THAT) Toplantısının bu ay ki misafirperverliğini Vatan Hastanesi olarak biz yaptık.