Bizden Haberler, Oğuz ÖZEL

Yeniden Hayata Bağlandı!

Yeniden Hayata Bağlandı!

Boyunda ve sol kolda ağrı, hareket kısıtlılığı şikâyetleri bulunan 53 yaşındaki Beyhan Bey, uzun zamandır günlük aktivitelerini yerine getirmekte sıkıntılar yaşadığını ve hayat kalitesinin düştüğünü belirtti.

Hastanemize Nöroşirurji Merkezi hekimlerinden Op. Dr. Oğuz Özel’e başvuran Beyhan Bey’in yapılan muayene ve detaylı tetkikler sonrasında C6-C7 bölgelerinde 2 seviye servikal disk hernisi (boyun fıtığı) tespit edildi. Doktorumuz Oğuz Özel tarafından mikrocerrahi yöntem ile servikal disk hernisi ameliyatı önerilen hastamıza yapılacak işlemle ilgili detaylı bilgi verildi.

Ameliyatı kabul eden hastamızın ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlandı ve yatış işlemleri yapıldı. Ameliyatı başarılı geçen hastamız operasyondan 2 saat sonra ağrı ve hareket kısıtlılığı şikâyetlerinin kalmadığını belirtti.

Hastamız başarılı geçen operasyonun ardından 1 gece takip amaçlı hastanemizde kaldıktan sonra taburcu edildi. Bir hafta sonra kontrolleri için hastanemize gelen Beyhan Bey “Boyun fıtığı şikâyetleri olan herkese gönül rahatlığı ile Vatan Hastanesi’ni tavsiye edeceğini” belirterek hastanemizden ayrıldı.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Beyhan Bey’e ailesi ile birlikte sağlıklı bir hayat diliyoruz.