News From Us

Vidasız Dar Kanal Ameliyatı Hayat Kurtardı

Vidasız Dar Kanal Ameliyatı

Yaptığı başarılı operasyonlarla, ileri yaşta olup; yürüme zorluğu, belde ve bacakta ağrı, uyuşma, tansiyon ve diyabet gibi eşlik eden şikâyetleri olan hastalarımızı, vida-plak-platin vb. özellikli tıbbi malzeme kullanmadan ve omurilik darlığı olan her bir seviye için 2 cm’lik kesi ile ameliyat ederek sağlıklı bir şekilde taburcu eden Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuz ÖZEL, ülkemizin her bir köşesinde bu şikâyetlerine çare bulamayan hastalarımıza Vidasız Dar Kanal Ameliyatı ile sağılığına kavuşturmaya devam ediyor.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hayatını sürdüren 67 yaşındaki hastamız Zülfiye Ünal’a; şiddetli bacak ağrısı ve uzun yol yürüyememe şikâyetleri ile başvurduğu sağlık merkezinde omuriliğinin 3 seviyesinde dar kanal tanısı konulmuş. Gittiği pek çok merkezde şikâyetlerine çare bulamayan ve önerilen ameliyatların hayatını olumsuz etkileyeceğini düşünen hastamız, yaptığı uzun araştırmalar sonucunda doktorumuz Op. Dr. Oğuz Özel’e ulaşmış, yapılan görüşmeler ve değerlendirmeler sonrası hastanemize gelerek ameliyat hazırlıklarına başlanmıştır.

Yaklaşık 3 saat süren ve küçük bir kesiden gerçekleştirilen başarılı “Vidasız Dar Kanal Ameliyatı”nın hemen ardından doktorumuz tarafından ayağa kaldırılıp yürütülen hastamızın bir gecelik yatışı sonrasında sağlıklı bir şekilde taburculuğu sağlanmıştır. Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak, hastamıza; hastanemize ve doktorumuza güvenerek bizi tercih etmesinden dolayı teşekkür eder, kendisine sağlıklı bir hayat dileriz.