hakkimizda-alt-3 (1)
Hakkımızda
“Önce İnsan” felsefesiyle ilk adımı attığımız 1981 yılından bu yana “Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” anlayışı ile tüm hastalarımıza eşit ve en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Trakya`nın ilk özel sağlık kurumu olarak, iş ahlakı, dürüstlük  ve şefkat ile tedavi ilkelerimizden şaşmadan toplum sağlığına katkıda bulunmaktayız.

1981 yılında 2.500 m2 kapalı alanda, 29 yatak kapasitesi ve 14 hekim kadrosu ile hizmet vererek başlayan sağlık hizmet sunumu serüvenimizi, 2014 yılının sonunda yeni hizmet binamızın bitmesi ile birlikte bugün 12.000 m2 kapalı alanda, 116 Yatak kapasitesi ile sürdürmeye devam ediyoruz

Misyonumuz
Sağlık konusunda deneyimli, teknolojiyi takip eden, hastaya ve hasta yakınlarına saygılı, ülkesine hizmeti bir görev olarak benimsemiş, güleryüzlü ve samimi ekibi ile değerlerine bağlı, “Güvenilir Bir Hastane” olmayı sürdürmek.
Vizyonumuz
İnsan sağlığını en önemli değer kabul ederek, güven ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, tüm hizmet birimlerinde kalite gerekleri doğrultusunda mutlak ve tam uyumlu sağlık hizmeti vermek.
Amaçlarımız
Amaçlarımız misyonumuzu oluşturan “Güvenilir Bir Hastane“ ilkelerimizden taviz vermeksizin yüksek nitelikli hasta bakım ve tedavi hizmetlerini makul maliyetlerle hastalarımızın hizmetine sunmak, kaliteden ödün vermeksizin hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini üst düzeyde tutmak, ‘’Önce İnsan” felsefesi ile hasta odaklı bir hastane işletmeciliğini benimsemek ve bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen bir kurum olmaktır.
vision-misyon
hedefler1
Hedeflerimiz

  • Alanında en iyiler arasından seçilen doktor ve çalışan kadrosunu oluşturmak.
  • Çalışanlarımızı teşvik eden bir alt yapı,ücretlendirme ve adil performans değerlendirme sistemi oluşturmak.
  • Kurumsal akreditasyonla birlikte,ulusal ve/veya uluslar arası akreditasyonlara sahip olmak.
  • Modern ve son teknolojilerle donatılmış tanı ve tedavi üniteleri kurmak ve hastaların ihtiyaçlarını multi disiplinli bir yaklaşımla karşılamak.
  • Sağlık Bakanlığımızın Sağlık Hizmetleri Planlama rehberinde belirlemiş olduğu 2023 yılı projeksiyonu doğrultusunda bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda büyüme planlarını oluşturmak.
  • Sağlık hizmeti sunumundaki başarısını bölgesel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak eğitim/öğretim alanında da oluşturmak için üniversite hastanesi olmak adına girişimlerde bulunmak.
  • Bölgesel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak sağlık hizmeti sunumundaki başarımızı eğitim-öğretim alanına da taşıyabilmek için üniversite hastanesi olmak adına girişimlerde bulunmak.

Temel Değerlerimiz

  • İnsana Saygı: İnsan düşünme, sorgulama, yaratma ve hayal etme yeteneğine sahiptir. Çorlu Vatan Hastanesi olarak bireysel farklılıklara saygı duyarak bu karakteristik özellikleri destekliyoruz. Daima arkasında olduğumuz “İnsana Saygı’’ felsefesi inisiyatif, eşitlik ve güven (içerir) ile oluşabilir.

  • Memnuniyet: Her bireyin sahip olduğu hak ve inançlara verdiğimiz değer, hastanemizle direkt veya dolaylı olarak çalışan herkes ortak bir memnuniyeti paylaşmalıdır.