hakkimizda-alt-3 (1)
Hakkımızda
“Önce İnsan” felsefesiyle ilk adımı attığımız 1981 yılından bu yana “Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” anlayışı ile tüm hastalarımıza eşit ve en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Trakya`nın ilk özel sağlık kurumu olarak, iş ahlakı, dürüstlük  ve şefkat ile tedavi ilkelerimizden şaşmadan toplum sağlığına katkıda bulunmaktayız.
1981 yılında 2.500 m2 kapalı alanda, 29 yatak kapasitesi ve 14 hekim kadrosu ile  hizmet vererek başlayan sağlık hizmet sunumu serüvenimizi, 2014 yılının sonunda yeni hizmet binamızın bitmesi ile birlikte bugün 12.000 m2 kapalı alanda, 116 Yatak kapasitesi ile sürdürmeye devam ediyoruz

Sosyal Güvenlik Kurumu, (Devredilen SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur) Özel Sigorta Şirketleri, Banka ve anlaşmalı olduğumuz fabrika, dernek, oda mensuplarına tüm branşlarda sağlık hizmeti sunumuna devam ediyoruz.

Misyonumuz
Sağlık konusunda deneyimli, Teknolojiyi takip eden, hastaya ve hasta yakınlarına saygılı, ülkesine hizmeti bir görev olarak benimsemiş, Güler yüzlü ve samimi ekibi ile değerlerine bağlı, “Güvenilir Bir Hastane” olmayı sürdürmek.
Vizyonumuz
İnsan sağlığını en önemli değer kabul ederek, güven ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, tüm hizmet birimlerinde kalite gereklerine mutlak ve tam uyum doğrultusunda sağlık hizmeti vermek.
Amaçlarımız
Misyonumuzu oluşturan “Güvenilir Bir Hastane” olmak ilkelerinden taviz vermeksizin; yüksek nitelikli hasta bakım ve tedavi hizmetlerini makul maliyetlerle hastalarımızın hizmetine sunmak, kaliteden ödün vermeksizin hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini üst düzeyde sağlamak, “önce insan” felsefesi ile hasta odaklı bir hastane işletmeciliğini benimsemek, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen bir kurum olmaktır.
vision-misyon
hedefler1
Hedeflerimiz

  • Alanında en iyiler arasından seçilen doktor ve çalışan kadrosunu oluşturmak.
  • Çalışanlarımızı teşvik eden bir alt yapı, ücretlendirme ve adil performans değerlendirme sistemi oluşturmak.
  • Kurumsal akreditasyonla birlikte, ulusal ve/veya uluslararası akreditasyon belgelerine olmak.
  • Modern ve son teknolojilerle donatılmış tanı ve tedavi üniteleri kurmak ve hastaların ihtiyaçlarını multi disipliner bir yaklaşımla karşılamak.
  • Sağlık Bakanlığımızın Sağlık Hizmetleri Planlama rehberinde belirlemiş olduğu 2023 yılı projeksiyonu doğrultusunda bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda büyüme planlarını oluşturmak.
  • Sağlık hizmeti sunumundaki başarısını bölgesel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak eğitim/öğretim alanında da oluşturmak için üniversite hastanesi olmak adına girişimlerde bulunmak.

Temel Değerlerimiz

  • İnsana Saygı: İnsanoğlu düşünme, sorgulama, yaratma ve hayal etme yeteneğine sahiptir. Çorlu Vatan Hastanesi olarak bireysel farklılıklara saygı duyarak bu karakteristik özellikleri destekliyoruz. Daima arkasında olduğumuz “İnsana saygı felsefesi” insiyatif, eşitlik ve güveni içerir.

  • Memnuniyet: Her bireyin sahip olduğu değerlere olan inancımızdan, Hastanemizle direkt veya dolaylı olarak çalışan herkes ortak bir memnuniyeti paylaşmalıdır.