Bizden Haberler, Op. Dr. M. Önder DOLAP

Ağrı ile Geldiği Hastanemizden Sağlıkla Taburcu Oldu

Bulgaristan’da yaşayan hastamız Birol Bey, Uluslararası Hasta Hizmetleri Departmanı ile iletişime geçti. Uzun zamandır kuyruk sokumunda ağrı ve şişlik şikayetlerini bizimle paylaştı. Hastanemize gelişi planlanan hastamız; hastanemizin Genel Cerrahi Uzmanlarından Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından muayenesi yapıldı.

Yapılan detaylı tetkik ve muayenelerin ardından Pilonidal Sinüs (kıl dönmesi) tanısı konuldu. Başarılı geçen operasyon ardından hastamız ağrısı dinmiş bir şekilde sağlıkla taburcu edildi.

Birol Sherminov, ilgi alakasından dolayı Op. Dr. Mustafa Önder Dolap’a, Hastanemize ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Departmanına sonsuz teşekkürlerini iletti. Bizler de Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Birol Bey’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Pilodinal Sinüs (Kıl Dönmesi) Nedir?

Cilt altında yerleşmiş kılların birikerek kistik bir yapı oluşturması sonucu oluşur. Kıl dönmesinin bulunduğu bölgede iltihaplanma meydana gelebilir. Kıl köklerinin bulunduğu her alanda görülebilen hastalık, genellikle kuyruk sokumunda ortaya çıkmaktadır.