İletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayınız. Yetkili ekip arkadaşlarımız daha detaylı bilgi için sizlerle iletişime geçecektir.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

SIKÇA SORULAN SORULAR

Rinoplasti olarak adlandırılan burun estetiği uygulamaları, kısaca burun kemiklerinin ve kıkırdaklarının şekillendirilmesi ile burnun güzelleştirilmesi ve aynı zamanda fonksiyonunun da iyileştirilmesidir. 16 yaşını doldurmuş, estetik kaygıları olan ve/veya nefes almada güçlük çeken tüm bireylere yapılabilmektedir. Açık ve kapalı teknik olmak üzere iki yöntemi vardır. Ameliyat şekli hekim-hasta ilişkisi çerçevesinde yapılan görüşme ve muayene sonucu belirlenir.

Her hasta farklı bir burun yapısına, kemiklere, kıkırdaklara ve cilde sahiptir. Bu nedenle, ameliyat süresini etkileyen birçok faktöre bağlı olarak, standart bir ameliyat süresi olmamakla birlikte, 2-4 saat arası sürdüğü söylenebilmektedir. Her hastaya aynı burnu yapmak mümkün değildir. Bu bağlamda, hekim-hasta ilişkisinin sıkı tutulması önem arz etmektedir. Nitekim hastanın isteği ile hekimin yapabilecekleri büyük oranda örtüşmelidir.

Burnun ilk bakışta insanın en çok göze çarpan bölgesi olmasıyla birlikte, bu bölgede bulunan şekil bozukluklarının düzeltilmesi, estetik ve psikolojik açıdan oldukça önemlidir. Yapılan ameliyatlar hastaların burunlarını güzelleştirirken aynı zamanda psikolojilerini de düzeltmektedir. Bu konu çok hassastır ve yalnızca bunu yaşayanlar bilir.

Örneğin, burnunun kemerli, büyük veya yamuk olduğunu düşünen bireyler toplum arasında kendini iyi hissetmeyip kalabalık yerlerden uzak durmaya çalışırlar, kendi burnunun görüntüsünü beğenmeyip, arkadaşlarının kendi fotoğraflarını çekmesine izin vermezler. Kendi çektikleri her fotoğrafı ise düzeltmeye, filtrelemeye ve kapatmaya çalışırlar. Özellikle de 18-25 yaş arası genç bayanlar için bu durum daha ciddidir. Bu kişiler, belli bir zaman sonra içine kapanık ve sosyal hayattan kopuk yaşamaya başlarlar.

Ameliyat ettiğimiz hastalardan aldığımız geri dönüşlerde hastalarımızın, burun ameliyatı sonrası sosyal ortamda daha güçlü ve kendilerine güvenen bireylere dönüştükleri görülmüştür. Ayrıca, burun estetiği ameliyatı olan hastalar üzerinde yapılan ameliyat öncesi ve sonrası psikolojik değerlendirmelerde yüksek bir fark ortaya çıkmıştır. Ameliyat olan bireylerin psikolojik durumlarının daha iyiye gittiği ve kendilerine duydukları güvenin arttığı tespit edilmiştir.

Burun, estetik kaygılar bir tarafa, fonksiyonel olarak da temiz ve nemli nefes almamızı sağladığından yüksek önemdedir. Operasyonların amacı, hem güzel hem de nefes alan burunlar elde edebilmektir.

Geçmiş yıllarda yapılan estetik operasyonlarda sadece burnun dış bölümüne müdahale edilmesiyle estetik açıdan güzel ancak fonksiyonel açıdan yetersiz burunlar meydana gelmekteydi. Cerrahlar hastaları genelde güzel olmak mı? nefes almak mı? gibi 2 şıkka yönlendiriyordu. Yani, sadece içini mi ameliyat edelim yoksa dışını mı ameliyat edelim şeklindeydi. Biz, KBB cerrahisi olarak, burnun hem estetik hem de fonksiyonel özelliklerine çok hakimiz. Operasyonlarımızda hem estetik açıdan güzel hem de nefes alan burunlar oluşturmaktayız. Asıl amacımız, nefes alan estetik burunlar elde etmektir.

Geçmiş yıllarda, teknoloji kullanılmadan yapılan burun operasyonlarından dolayı, hastaların 3 önemli konuda korkuları oluşmuştur. Sonuçta biz doktorlar, burun operasyonlarını her gün gerçekleştirmekteyiz. Ancak hastaların birçoğu bu deneyimin nasıl olduğunu; öncesini, sonrasını, neler yaşayacaklarını bilmemektedir. Bizim de amacımız, bu operasyonun korkulacak bir yönünün olmadığını olabildiğince anlatmaktır. Ameliyat olmak isteyip böyle korkuları olan hastaların muayeneye gelip bir kez olsun birebir bizimle görüşüp, ameliyat basamakları hakkında bilgi almalarını öneriyoruz. Çünkü hekim-hasta ilişkisi ne kadar yakın, samimi ve kuvvetli olursa, hastanın ameliyat süreci bir o kadar rahat geçmektedir.

1. Kemiklerim çekiçle kırılınca çok ağrı çeker miyim?
2. Çok kanayıp, morarıp, şişer miyim?
3. Ya daha kötü olursa?

Önceden de söylediğimiz gibi, geçmişte yaşanılan acı tecrübelerden dolayı burun estetiği operasyonları “çok ağrılı geçen, gözler kapanacak kadar yüzün şiştiği, hele bir de tampon çıkartıldığında acısı doğum sancısından beter” gibi söylemler yüzünden ameliyat hakkında şüphe ve endişe duyan bireyleri korkutup ürkütmektedir.

Günümüzde, tıp alanında uygulanan tekniklerin gelişmesi ve yenilikçi yöntemlerin uygulanması sayesinde, burun estetiği daha basit hale gelmiştir. Buna paralel geliştirilen piezo yani ultrasonik kemik kesici ve törpüleyici sayesinde, rinoplasti konusundaki bu korkular kısmen aşılmıştır. Çekiçle kontrolsüz kırılan kemikler sonucu oluşan şiddetli ödem, morluk ve ağrı minimal düzeye inmiştir. Kemiklerde oluşabilecek olası çökme ve yamulma gibi tehlikeler ortadan kalkmıştır.

Piezo, burun kemiklerinin ultrasonik olarak cam keseceğinin camı kesmesi gibi, ince bir hat şeklinde keserek veya törpüleyerek kolayca şekillendirilmesini sağlar. Bu, hastanın post-op yani ameliyat sonrası dönemde daha rahat ve konforlu olmasını sağlar. Özel Vatan Hastanesi KBB ekibi olarak, kliniğimizde uyguladığımız piezo cerrahisi sonrası hasta memnuniyet oranımız yükselmiştir. Hatta, aldığımız geri dönüşlerin çoğu “keşke daha önce ameliyat olsaymışım, korkulacak hiçbir şey yokmuş” şeklinde olmuştur. Kemikler, kontrollü bir şekilde, kırılmadan kesildiği ve şekillendirildiği için morluk, ödem ve kanama minimal düzeye inmiştir. Ameliyat sonrası oluşan ağrı, standart ameliyatlardaki gibidir ve ilaçlarla kontrol altına alınabilir.

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

null

Op. Dr. Burak DEMİREL

Kulak Burun Boğaz

2012 yılında, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013-2017 yılında, Namık Kemal Üniversitesi Kulak Burun Boğaz bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. Başarıyla gerçekleştirdiği ameliyatların yanında özellikle rinoplasti (burun estetiği) ameliyatıyla öne çıkmaktadır.

HASTA HİKAYELERİ

Burun Estetiği ile Yüzünüzdeki Dengeyi Yakalayın

Burunda şekil bozukluğu şikayeti ile hastanemize başvuran Aleyna Hanım, Op. Dr. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuştu.

Hastanemizin Rinoplasti merkezine gelen hastamız Aleyna Hanım, burunda estetik bozukluk şikâyeti ile Op. Dr. Burak Demirel tarafından muayene edildi. Aleyna Hanım’a dijital simülasyon ile yapılabilecek estetik dokunuşlar konusunda bilgi verildi.

Rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuşmak isteyen hastamızın, ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlanarak anestezi muayenesi yapıldı. Septum kıkırdağında düzeltmeler ile burun genel görünüşü ve burun ucuna yönelik estetik müdahaleler başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Ameliyat sonunda burun deliklerine nefes almayı kolaylaştırıcı yapıda silikon tamponlar konularak bandajlama yapıldı. Piezo (ultrasonik şekillendirici) yöntemi ile gerçekleştirilen işlem sonrasında herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan bir gece misafir ettiğimiz hastamızı, ertesi gün taburcu ettik. Rinoplasti işleminin ardından birinci ay kontrolleri için hastanemize gelen Aleyna Hanım burnunun estetik görünümünden oldukça memnun olduğunu belirtti ve Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Sevgili hastamız Aleyna Hanım’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, istediği burun görünümüne kavuştuğu için mutluluk duyuyoruz.

Fonksiyonel Burun Estetiği; Septorinoplasti

Bulgaristan’da yaşayan hastamız, burunda şekil bozukluğu ve nefes almada güçlük şikayetleri ile Hastanemizin Uluslararası Hasta Departmanı’na başvurdu. Op. Dr. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen Septorinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuştu.

Bulgaristan’da yaşayan hastamız Yanitsa Galinova Mitkova, Uluslararası Hasta Departmanımız ile iletişime geçerek burunda estetik bozukluk ve nefes almada güçlük şikayetlerini dile getirdi. Yapılan ön görüşme sonrasında detaylı muayene ve tetkikler için hastanemize davet edildi.

Ameliyat olmayı kabul eden Yanitsa Galinova Mitkova’nın ameliyat hazırlıkları tamamlanarak yatış işlemi yapıldı. 3 saat süren ameliyatın ardından bir gece misafir ettiğimiz hastamız ertesi gün taburcu edildi.

Septorinoplasti işleminin ardından birinci hafta kontrolleri için hastanemize gelen hastamız Yanitsa Galinova Mitkova’nın silikon tamponları çıkartıldı. Yapılan işlemden memnuniyetini dile getiren hastamız, Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi ailesi olarak Yanitsa Galinova Mitkova’ya sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Septorinoplasti hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Rinoplasti Ameliyatı ile Yüzünüze Uygun Buruna Sahip Olun

Burunda şekil bozukluğu şikayeti ile hastanemize başvuran Ezel Hanım, Op. Dr. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuştu.

Hastanemizin Rinoplasti merkezine gelen hastamız Ezel Hanım, burunda estetik bozukluk şikâyeti ile Op. Dr. Burak Demirel tarafından muayene edildi. Ezel Hanım’a dijital simülasyon ile yapılabilecek estetik dokunuşlar konusunda bilgi verildi.

Rinoplasti ameliyatı ile hayalindeki buruna kavuşmak isteyen hastamızın, ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlanarak anestezi muayenesi yapıldı. Septum kıkırdağında düzeltmeler ile burun genel görünüşü ve burun ucuna yönelik estetik müdahaleler başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ameliyat sonunda burun deliklerine nefes almayı kolaylaştırıcı yapıda silikon tamponlar konularak bandajlama yapıldı. Piezo (ultrasonik şekillendirici) yöntemi ile gerçekleştirilen işlem sonrasında herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan bir gece misafir ettiğimiz hastamızı, ertesi gün taburcu ettik. Rinoplasti işleminin ardından birinci ay kontrolleri için hastanemize gelen Ezel Hanım burnunun estetik görünümünden oldukça memnun olduğunu belirtti ve Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Sevgili hastamız Ezel Hanım’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, istediği burun görünümüne kavuştuğu için mutluluk duyuyoruz.

Septorinoplasti Ameliyatı ile Güzel ve Rahat Nefes Alın

Burunda şekil bozukluğu ve nefes almada güçlük şikayetleri ile hastanemize başvuran Mert Bey, Op. Dr. O. Burak Demirel tarafından gerçekleştirilen septorinoplasti ameliyatı ile hayalindeki burna kavuştu.

Hastanemiz Rinoplasti Merkezine gelen hastamız Mert Bey, burunda estetik bozukluk ve nefes almada güçlük şikâyetleriyle Op. Dr. O. Burak Demirel tarafından muayene edildi. Mert Bey’e dijital simülasyon ile yapılabilecek estetik dokunuşlar konusunda bilgi verildi.

Septorinoplasti ameliyatı ile her iki şikâyetinden birlikte kurtulmak isteyen hastamız Mert Bey’in ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlanarak anestezi muayenesi yapıldı. Yaklaşık 3 saat süren operasyon ile septum kıkırdağında düzeltmeler ile burun genel görünüşü ve burun ucuna yönelik estetik müdahaleler başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Ameliyat sonunda burun deliklerine nefes almayı kolaylaştırıcı yapıda silikon tamponlar konularak bandajlama yapıldı.

Piezo (ultrasonik şekillendirici) yöntemi ile gerçekleştirilen işlem sonrasında herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan bir gece misafir ettiğimiz hastamızı, ertesi gün taburcu ettik. Septorinoplasti işleminin ardından birinci hafta kontrolleri için hastanemize gelen Mert Bey’in silikon tamponları çıkartıldı. Yapılan işlemden memnuniyetini dile getiren hastamız, Op. Dr. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.

Dilediğiniz Burun Görünümüne Sahip Olun!

Sevgili hastamız Kardelen Hanım, burnunda şekil bozukluğu şikâyetiyle hastanemize başvurdu. Hastamız, Op. Dr. Burak Demirel ile istediği burun şekli için görüşme sağladı. Görüşmeden sonra detaylı muayene yapıldı. Doktorumuz, Kardelen Hanım’ın şikâyeti üzerine ultrasonik rinoplasti önerdi ve operasyonu gerçekleştirdi.

Ameliyat sonrası hastanemizde 1 gece yatışı sağlanan hastamız, ardından sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Kıymetli hastamız Kardelen Hanım’a geçmiş olsun diliyor, istediği burun şekline kavuşmasının tebessümünü sağladığımız için mutluluk duyuyoruz.

Estetik Görünümü Fonksiyonellik ile Tamamlayın!

Nefes almada güçlük, burunda şekil bozukluğu ve burun ucunda sarkma şikâyetleri ile hastanemizin Rinoplasti Merkezi hekimi Op. Dr. O. Burak Demirel’e başvuran Fatma Hanım, doktorumuzla gerçekleştirdiği görüşmede fonksiyonel ve estetik bir görünüme kavuşmak istediğini belirtti.

Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında, ileri derecede septum deviasyonu tespit edilen Fatma Hanım’a ağrı ve şişlik şikâyetlerinin en aza indirgendiği piezo yöntemi ile septorinoplasti ameliyatı önerildi.

Ameliyatı kabul eden Fatma Hanım’ın operasyon öncesi hazırlıkları tamamlandı. Ameliyatı başarılı geçen hastamız, sağlıkla ve sabırsızlıkla beklediği yeni görünümü ile taburcu edildi.

Aylık kontrolleri için gelen hastamız Fatma Hanım, ameliyat sonrası çok rahat nefes aldığını ve burnunun estetik görünümünden oldukça memnun olduğunu belirtti ve Op. Dr. O. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.
Kendisine sevdikleri ile beraber sağlıklı günler dileriz.

Hem Estetik Hem De Fonksiyonel Burunlar

Hem Estetik Hem de Fonksiyonel Burunlar

Hastanemizin Rinoplasti Merkezi hekimi Op. Dr. O. Burak Demirel’e başvuran Selin Hanım, burnunun görünüşünden memnun olmadığını ve nefes almada zorluk yaşadığını belirtti.

Şikâyetlerinden kurtulmak için hastanemize başvuran Selin Hanım, doktorumuza güvendiğini ve işlemlerin kendisi tarafından yapılmasını istediğini dile getirdi.

Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında ileri derecede septum deviasyonu tespit edilen Selin Hanım’a, ağrı ve şişlik şikâyetlerinin en aza indirgendiği piezo yöntemi ile ultrasonik rinoplasti ameliyatı önerildi.
Ameliyat olmayı kabul eden hastamızın yatış işlemleri ve operasyon öncesi hazırlıkları tamamlandı.

Ameliyatı başarılı geçen hastamız, bir gece takip yatışının ardından ertesi gün taburcu edildi.
Bir hafta sonra, ameliyat sonrası kontrol muayenesi için hastanemize gelen hastamızın burun tamponları çıkarıldı, öneriler anlatıldı. Yeni görünümünden çok memnun olduğunu belirten Selin Hanım, Op. Dr. O. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.
Selin Hanım’ın yeni burnu; tüm yüzü ile fonksiyonel ve estetik açıdan uyumlu hale getirildi. Kendisine, sevdikleriyle beraber sağlıklı günler dileriz.

Hem Estetik Hem de Fonksiyonel Burunlar

Hastanemizin Rinoplasti Merkezine gelen hastamız Damla Has, estetik bozukluk ve nefes almada güçlük şikâyetleriyle Op. Dr. O. Burak Demirel tarafından muayene edildi. Hastamıza yapılan muayene ve tetkikler sonrasında, ileri derecede septum deviasyonu kaynaklı nefes alma sorunu tespit edildi. Damla Hanım’a dijital simülasyon ile yapılabilecek estetik dokunuşlar konusunda bilgi verildi.

Septorinoplasti ameliyatı ile her iki şikâyetinden birlikte kurtulmak isteyen hastamız Damla Hanım’ın ameliyat öncesi hazırlıkları tamamlanarak anestezi muayenesi yapıldı. Yaklaşık 3 saat süren operasyonda, septum kıkırdağında düzeltmeler ile burnun genel görünüşüne ve burnun ucuna yönelik estetik müdahaleler başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ameliyat sonunda, burun deliklerine nefes almayı kolaylaştırıcı yapıda silikon tamponlar konularak, bandajlama yapıldı. Piezo (ultrasonik şekillendirici) yöntemi ile gerçekleştirilen işlem sonrasında herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan bir gece misafir ettiğimiz hastamızı ertesi gün taburcu ettik. Septorinoplasti işleminin ardından, birinci hafta kontrolleri için hastanemize gelen Damla Hanım’ın silikon tamponları çıkartıldı. Yapılan işlemden memnuniyetini dile getiren hastamız, Op. Dr. O. Burak Demirel ve tüm Rinoplasti Merkezi ekibine teşekkürlerini iletti.
Çorlu Vatan Hastanesi ailesi olarak, Damla Hanım’a sağlıklı bir hayat diliyoruz.
Ralitsa Gencheva rinoplasti burun estetiği

Ralitsa Gencheva Hanım Sağlığına Rinoplasti ile Kavuştu

Ralitsa Gencheva, burunda şekil bozukluğu ve burundan zor nefes alma şikayetleri ile Uluslararası Hasta Birimimize başvurdu. Yapılan ön görüşme sonrasında, hastanemizin Burgaz şehrinde düzenlediği konsültasyona davet edilen Ralitsa Hanım’ın muayenesi yapıldı. Farklı bir sağlık kuruluşunda 3 yıl önce rinoplasti operasyonu olduğunu ama şu anda özellikle nefes almakta zorlandığını belirten Ralitsa Hanım, detaylı muayene ve tetkikler için hastanemize davet edildi.

Hastanemize gelişi ile gerçekleştirilen muayene ve tetkikler sonrasında, ileri derecede septum deviasyonu tespit edilen hastamıza Op. Dr. O. Burak Demirel tarafından revizyon rinoplasti operasyonu önerildi.

Operasyonda, septum kıkırdağında ileri derecede sorun olduğu görülen hastamızın ameliyatı 3 saat kadar sürdü. Ameliyat sonrası odasında ziyaret edilen hastamız, 2 gecelik yatışın ardından, herhangi bir ağrı, şişlik ve morarma olmadan taburcu edildi.

Özellikle Op. Dr. O. Burak Demirel ve Uluslararası Hasta Birimi uzmanı Sevinç Alev’e, ayrıca kendini evinde gibi hissettiren tüm servis hemşirelerine teşekkürlerini ileten Ralitsa Hanım, en yakın zamanda kızı ile birlikte tekrar hastanemizi ziyaret edeceğini belirtti.

Hastamızın son kontrolü sonrasında, ilk defa rinoplasti yaptıracakların mutlaka bu konuda deneyimli doktor ve hastaneleri seçmesini öneren Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Burak Demirel, hastamıza estetik ve fonksiyonel bir burun kazandırdığımız için mutlu olduğunu ifade etti.

Hastanemizin Rinoplasti Merkezinde İstediğiniz Doğal Görünüme Ulaşın

Burunda şekil bozukluğu, burun tıkanıklığı ve nefes almada zorluk şikayetleriyle başvuran hastalarımızın sağlıklı ve yüksek kaliteli bir yaşam sürdürmesine yardımcı oluyoruz.

İşlem sonrasında herhangi bir ağrı ve morarma olmadan taburcu olan hastalarımızın kontrollerini ve takiplerini gerçekleştiriyoruz.

Septorinoplasti işlemi için hastanemizi tercih eden Mehmet Bey’in ilk kontrolünü gerçekleştirdik. Op. Dr. O. Burak Demirel ve ekibine teşekkürlerini ileten Mehmet Bey’e Vatan Hastanesi olarak sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Nefes Alamamaktan Şikayetçi Olan Grigor Bey, Sağlığına Kavuştu

Grigor Kirilov Nikolov, burun tıkanıklığı ve burundan nefes alamama şikayetleri ile Uluslararası Hasta Birimimize Bulgaristan’dan başvurdu. Yapılan ön görüşmeler sonrasında hasta, muayene ve detaylı tetkik için hastanemize davet edildi.

Hastanemize gelişi daha önceden planlanan Grigor Bey’de, yapılan muayene ve tetkikler sonrası ileri derecede septum deviasyonu tespit edildi. Hastamıza, Rinoplasti Merkezi hekimlerinden Op. Dr. O. Burak Demirel tarafından septoplasti operasyonu ile şikayetlerinden kurtulacağı anlatıldı. Ameliyat olmaya karar veren hastamızın ameliyat öncesi muayene ve tüm tetkikleri yapıldı.

Ameliyat günü odasında görülen hastamızı, yaklaşık 1 saat kadar süren septoplasti ameliyatı sonrasında herhangi bir ağrı veya morarma olmaksızın sağlıkla taburcu ettik.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Grigor Bey’e sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Burnun Şekil Bozukluğu Şikayetiyle Hastanemize Geldi

Burunda şekil bozukluğu ile birlikte nefes alma zorluğu yaşayan, ayrıca kepçe kulak şikayetleri de olan hastamız Lidiya Mitkova Kyurcheva, mart ayının sonunda, aynı seansta gerçekleştirilen ultrasonik rinoplasti ve otoplasti ameliyatlarının kontrolleri için bugün bizi ziyaret etti.

Gerçekleştirilen işlemlerden dolayı yaşadığı memnuniyeti dile getiren hastamız, rinoplasti düşünen arkadaşlarına ve yakın çevresine hastanemizi ve Op. Dr. Burak Demirel’i önereceğini belirterek, teşekkürlerini iletti.

Çorlu Vatan Hastanesi ailesi olarak, Lidiya Hanım’a sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Mutlu Hasta, Mutlu Doktor

Hastanemizin Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi branşı uzmanı Op. Dr. Burak Demirel, burundan nefes alma problemleri, septum deviasyonu, polip ve şekil bozuklukları şikâyetlerinin aynı seansta, minimal invaziv yöntemler ile çözülebileceğini belirtti. Hem estetik hem de fonksiyonellik kaygıların tek bir ameliyatta giderilmesi, hastalarımızda oldukça iyi sonuçlar almamıza ve olumlu geri dönüşlere neden olmaktadır.

Hastanemize Burgas şehrinden gelen, hem nefes alma hem de estetik yönden sorunlar yaşayan hastamız Rayna Yordanova Todorova’nın, piezo (ultrasonik kesim) yöntemi kullanılarak yapılan rinoplasti işleminin birinci haftasında, genel kontrollerini gerçekleştirilerek yaz tatiline uğurladık.

Yapılan işlemden memnuniyetini dile getiren Rayna Hanım, doktorumuz Burak Bey’e ve Bulgarca tercümanımız Sevinç Hanım’a ilgi ve alakası için teşekkürlerini iletti.

Ultrasonik Rinoplasti’de Fonksiyonellik

Burunda şekil bozukluğu ve aynı zamanda nefes almada zorluk şikâyetleri ile hastanemizin Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı Op. Dr. O. Burak Demirel’e muayene olan 36 yaşındaki hastamız Mehmet Avcı, yapılacak ultrasonik rinoplasti ile hem fonksiyonelliğe, hem de estetiğe kavuştu.

Gerçekleştirilen ultrasonik rinoplasti operasyonu sonrası, 10. gününde kontrol muayenesine gelen hastamızın burun tamponları çekilerek bantlama yapıldı. Yapılan işlemden memnuniyetini doktorumuz ve ekibi ile paylaşan Mehmet Bey’e, 40. hizmet yılında Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Bize ulaşın

telefon-ikon

Telefon:
+90 (282) 673 73 73
Faks:
+90 (282) 653 49 22

wpicon

Whatsapp İletişim:
+90 (282) 673 73 73

adres-ikon

Adres:
Esentepe Mah. Deva Sk. No: 11/A
Çorlu / TEKİRDAĞ