Bizden Haberler, Op. Dr. M. Önder DOLAP

Alman Hasta Sleeve Gastrektomi Ameliyatı İçin Bizi Tercih Etti!

Almanya’da yaşayan Sandra Knauerhase Renner, sleeve gastrektomi ameliyatı için hastanemize başvurdu. Hastamız uzun zamandır obezite şikayetleri olduğunu ve denemelerine rağmen bir türlü kilo veremediğini belirtti.

Hastanemize gelen Sandra Hanım, doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından muayene edildi ve gerekli tetkikleri yapıldı. Ameliyat hazırlıkları yapılan hastamızın dahiliye, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyetisyen bölümleri tarafından muayeneleri yapıldı. Devamında endoskopik muayenesi, kan ve radyolojik tetkikleri (tüm batın ultrason ve akciğer grafisi) tamamlandı. Yapılan muayene ve işlemler sonucunda, ameliyat olmak için herhangi bir engeli olmayan hastamızın ameliyat planlaması yapıldı.

Ameliyat için Almanya’dan gelen hastamız Sandra Hanım’ın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Ameliyat sonrası takip amacıyla hastanemizde 4 gece misafir edilen hastamız sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.
Almanya’dan gelen hastamız Sandra Knauerhase Renner, başta doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap ve ekibi olmak üzere kendisiyle ilgilenen hemşirelere ve tüm hastane personeline teşekkürlerini iletti.
Bizler de Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak değerli hastamız Sandra Hanım’a geçmiş olsun diliyor ve bundan sonraki hayatının sağlıklı olacağından mutluluk duyuyoruz.