Bizden Haberler, Mustafa Önder DOLAP

Bir Haftada 9 Kilo Verdi!

bir haftada 9 kio verdi

Edirne’de yaşayan ve fazla kilolarından şikâyetçi olan 27 yaşındaki Aslı Hanım, hastanemiz Obezite Cerrahisi bölümü doktorlarından Op. Dr. Mustafa Önder Dolap’a başvurdu.

Denemelerine rağmen bir türlü kilo veremeyen Aslı Hanım, doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından muayene edilip gerekli tetkikleri yapıldıktan sonra tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi.

Ameliyat hazırlıkları yapılan hastamızın dâhiliye, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyetetik bölümleri tarafından muayeneleri yapıldı. Devamında endoskopik muayenesi, kan ve radyolojik tetkikleri (tüm batın ultrason ve akciğer grafisi) tamamlandı. Yapılan muayene ve işlemler sonucunda ameliyat olmak için herhangi bir engeli olmayan hastamızın ameliyat planlaması yapıldı.

Operasyon için doktorumuza güvenen hastamız Aslı Hanım’ın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Ameliyat sonrası takip amacıyla hastanemizde 3 gece misafir edilen hastamız sağlık ile taburcu edildi.

Ameliyatından 1 hafta sonra kontrol muayenesi için gelen hastamız oldukça sağlıklıydı. 1 haftalık süreçte 9 kilo verdiği gözlemlenen Aslı Hanım başta doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap ve ekibi olmak üzere kendisiyle ilgilenen tüm hemşire ve çalışanlara teşekkürlerini iletti. Hastamızın 1. ay kontrol muayene randevuları oluşturuldu.

Aslı Hanım’a sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler dileriz.