Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları

Gebelik Okulumuzun İlk Bebeği Dünyaya Geldi

Anne adayımız Aslı Türk, hastanemize düzenli olarak kontrollerine gelen bir gebemizdi. Aynı zamanda hastanemizin gebelerine özel, Gebaby Gebelik Okulu’na da katılıyordu.

Gebaby’de;  doğum koçumuz, ebelerimiz, kadın sağlığı fizyoterapistimiz tarafından yapılan klinik pilatesler, nefes ve gevşeme, pelvik taban fizyoterapisi ve doğuma hazırlık egzersizleriyle gebelerimizin bilinçli doğum yapmalarını teşvik eden bir okuldur.

Kontrolleri için hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlarımızdan Op. Dr. Sedat Tomruk’a gelen Aslı Hanım, gebelik süreci hakkında her detayına kadar bilgi sahibi olmanın ve gebelik sürecinde aldığı eğitimler sayesinde doğuma kendini daha hazır hissettiğini söylüyordu.

24.03.2022 tarihinde saat 04:16’da hastanemizde doğum yapan Aslı Hanım, bebeğine kavuşmuştu. Mutluluk ve heyecanı bir arada yaşayan Türk ailesi, bu güzel bebeklerinin adını Efe koydular.

Efe bebeğin doğumuyla beraber, Aslı Hanım’da Gebelik okulumuzun ilk miniğinin annesi oldu. Başarılı ve sağlıklı bir doğumun ardından Aslı Hanım; gebeler için verilen eğitimleri sağlayan hastanemize, doğumu gerçekleştiren uzmanımız Op. Dr. Sedat Tomruk’a ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Türk ailesine tebriklerimizi sunuyoruz ve bebekleriyle beraber mutlu bir hayat diliyoruz.