Abdullah TEMİZKAN, Bizden Haberler

Lomber Stabilizasyon Operasyonu

2 yıldır yaşadığı bel ve bacaklarındaki ağrı şikayetlerinin giderek artmasıyla tedavi için Hastanemizin Uluslararası Hasta Departmanına başvurdu.

Bulgaristan’ın Tervel şehrinden gelen hastamız Yumer Beyti Ahmed; 5 yıl önce geçirdiği Lomber Disk Hernisi operasyonu ardından, 2 yıldır yaşadığı bel ve sağ bacak daha fazla olmak üzere her iki bacaktaki ağrı şikayetlerinin giderek artmasıyla tedaviye başlamak için Hastanemizin Uluslararası Hasta Departmanına başvurdu.

Kontrollerinin ardından hastamız Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Abdullah TEMİZKAN’a yönlendirildi. Yapılan muayene ve radyolojik tetkikler sonucunda Lomber Stabilizasyon Operasyonu yapılmasına karar verildi. Operasyonun detayları konusunda yapılan bilgilendirmeyi takiben, hastamız Yumer Beyti Ahmed’in ameliyat öncesi hazırlıkları yapıldı ve hastanın ameliyat olması için herhangi bir engelinin olmadığı tespit edildi.

Hastamızın ameliyatı başarılı sonuçlandı. Hastanede 5 gün müşahede altında tutulmasının ardından sağlıkla taburcu edildi. Yumer Beyti Ahmed, Op. Dr. Abdullah TEMİZKAN ve ekibine, Uluslararası Hasta Departmanına ve Çorlu Vatan Hastanesi’nin tüm hemşire ve personeline teşekkürlerini iletti.

Hastamız Yumer Beyti Bey’e acil şifalar diliyor ve sağlıklı bir yaşamı olacağından dolayı mutluluk duyuyoruz.