Bizden Haberler, Op. Dr. Oğuz Özel

Mikrocerrahi Yöntemi ile Vidasız Dar Kanal Ameliyatı

Ayaklarında ağrı ve yol yürümede güçlük şikâyetleri bulunan Bilgin Hanım daha önce başvurduğu sağlık kuruluşları tarafından platin takılması veya vidalı ameliyat önerisi almış. Şikâyetleri artan Bilgin Hanım hastanemiz Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümüne başvurarak uzmanlarımızdan Op. Dr. Oğuz Özel tarafından muayene edildi.

Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında 3 seviye dar kanal tespit edilen Bilgin Hanım’a doktorumuz tarafından mikrocerrahi yöntemi ile vidasız dar kanal ameliyatı önerildi.

Ameliyat olmayı kabul eden hastamızın yatış ve operasyon öncesi işlemleri yapıldı. Ameliyatı oldukça başarılı geçen Bilgin Hanım ameliyattan 2 saat sonra ayağa kaldırıldı. Bir gece takip yatışı için misafir edilen hastamız ertesi gün taburcu edildi.

10 gün sonra kontrol muayenesi için gelen Bilgin Hanım, böyle bir ameliyatın Çorlu’da yapılabildiği için başta doktorumuz Op. Dr. Oğuz Özel ve ekibi olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti ve sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Bilgin Hanım’a sevdikleri ile beraber sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Ağrı ve yürüyememe şikayetleri kaderiniz olmasın!!

Hastanemize www.corluvatan.com web sitesinden info@corluvatan.com mail adresinden 0 282 673 73 73 nolu numaradan arayarak veya 0549 673 73 23 nolu WhatsApp numarası ile yazışarak iletişime geçebilirsiniz.