Bizden Haberler, Mustafa Önder DOLAP, Okay PIRTI

Obezite Cerrahisi için Almanya’dan Geldi!

Almanya’da yaşayan 51 yaşındaki Manuela Neumann, sleeve gastrektomi ameliyatı için hastanemize başvurdu. Hastamız uzun zamandır obezite şikayetleri olduğunu ve denemelerine rağmen bir türlü kilo veremediğini belirtti.
Hastanemize gelen Manuela Hanım, doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından muayene edilip, gerekli tetkikleri yapıldı. Ameliyat hazırlıkları yapılan hastamızın dahiliye, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyetisyen bölümleri tarafından muayeneleri yapıldı. Devamında endoskopik muayenesi, kan ve radyolojik tetkikleri (tüm batın ultrason ve akciğer grafisi) tamamlandı. Yapılan muayene ve işlemler sonucunda, ameliyat olmak için herhangi bir engeli olmayan hastamızın ameliyat planlaması yapıldı.
Operasyonu hastanemizin genel cerrahi uzmanlarından Op. Dr. Okay Pırtı ve Op. Dr. Mustafa Önder Dolap gerçekleştirdi. Ameliyat için Almanya’dan gelen gelen hastamız Manuela Hanım’ın ameliyatı oldukça başarılı geçti. Ameliyat sonrası takip amacıyla hastanemizde 4 gece misafir edilen hastamız sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.
Almanya’dan gelen hastamız Manuela Neumann, başta doktorlarımız Op. Dr. Okay Pırtı, Op. Dr. Mustafa Önder Dolap ve ekibi olmak üzere kendisiyle ilgilenen hemşirelere ve tüm hastane personeline teşekkürlerini iletti.
Bizler de Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak değerli hastamız Manuela Hanım’a geçmiş olsun diliyor ve bundan sonraki hayatının sağlıklı olacağından mutluluk duyuyoruz.