Bizden Haberler, Op. Dr. M. Önder DOLAP

Sleeve Gastrektomi Ameliyatı İçin İsveç’ten Hastanemize Geldi

İsveç’te yaşayan 48 yaşındaki hastamız Stoyan Turnov Sleeve Gastrektomi işlemi için arkadaşının tavsiyesi üzerine Hastanemizin Uluslararası Hasta Departmanı’na başvurdu.

118,8 kilo ağırlığında olan Stoyan Turnov’a, doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından Sleeve Gastrektomi ameliyatı için dahiliye, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyetetik bölümlerinde muayeneleri yapıldı. Devamında endoskopik muayenesi, kan ve radyolojik tetkikleri (tüm batın ultrason ve akciğer grafisi) tamamlandı. Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda ameliyat olmak için herhangi bir engeli olmadığına karar verilen hastamızın ameliyat planlaması yapıldı.

Operasyon için İsveç’ten gelen hastamız Stoyan Turnov’un ameliyatı oldukça başarılı geçti. Ameliyat sonrası takip amacıyla hastanemizde 7 gece misafir edilen hastamız sağlıklı bir şekilde taburcu edildi. Bu 1 haftalık süreçte 1.8 kilo veren hastamız memnun bir şekilde hastanemizden ayrıldı.

İsveç’ten gelen hastamız Stoyan Turnov başta doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap ve ekibi olmak üzere kendisiyle ilgilenen tüm hemşire ve çalışanlara teşekkürlerini iletti.

Değerli hastamız Stoyan Turnov’a geçmiş olsun diliyor ve bundan sonraki hayatının sağlıklı olacağından mutluluk duyuyoruz.