Bizden Haberler, Op. Dr. M. Önder DOLAP

Sleeve Gastrektomi için Almanya’dan Hastanemize Geldi

Almanya’da yaşayan 40 yaşındaki Andrea Talamona, obezite ameliyatı için hastanemize başvurdu. Sevgili hastamız uzun zamandır obezite şikayetleri olduğunu ve denemelerine rağmen bir türlü kilo veremediğini belirtti.

Hastanemize gelen Andrea Hanım, doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap tarafından muayene edilip, gerekli tetkikleri yapıldıktan sonra sleeve gastrektomi ameliyatı olmaya karar verdi.

Ameliyat hazırlıkları yapılan hastamızın dahiliye, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyetisyen bölümleri tarafından muayeneleri yapıldı. Devamında endoskopik muayenesi, kan ve radyolojik tetkikleri (tüm batın ultrason ve akciğer grafisi) tamamlandı. Yapılan muayene ve işlemler sonucunda, ameliyat olmak için herhangi bir engeli olmayan hastamızın ameliyat planlaması yapıldı. Operasyon için Almanya’dan gelen hastamız Andrea Hanım’ın ameliyatı oldukça başarılı geçti.

Ameliyat sonrası takip amacıyla hastanemizde 4 gece misafir edilen hastamız sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Almanya’dan gelen hastamız Andrea Talamona, başta doktorumuz Op. Dr. Mustafa Önder Dolap ve ekibi olmak üzere kendisiyle ilgilenen hemşirelere ve tüm hastane personeline teşekkürlerini iletti.

Bizler de Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak değerli hastamız Andrea Hanım’a geçmiş olsun diliyor ve bundan sonraki hayatının sağlıklı olacağından mutluluk duyuyoruz.