Bizden Haberler, Oğuz Özel

Torakal Tümörü Ameliyatı Sonrası Tüm Kitle Alındı

Hastanemizin Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel tarafından 20.07.2023 tarihinde ameliyatı gerçekleştirilen hastamız, torakal bölgesinde portakal büyüklüğündeki tümörün tamamı çıkarılarak sağlığına kavuştu.

Hastanemize başvuran hasta, ilk muayenede sırt ağrılarının 7-8 aydır devam ettiğini ve giderek şiddetlendiğini belirtti. Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda, torakal bölgesinde portakal büyüklüğünde bir kitle tespit edildi.

Ameliyat ile tümörün alınması önerilen hasta, ameliyat olmayı kabul etti ve tüm hazırlıkları tamamlandı. Başarılı bir şekilde gerçekleşen ameliyat sonucunda kitlenin tamamı alındı ve hastanın sağlığına kavuşması için gereken adımlar atıldı.

Ameliyat sonrası hastanemizde bir süre müşahede altında tutulan hastamızın iyileşme süreci olumlu bir şekilde gerçekleşti. 26/07/2023 tarihinde hastanemizden sağlıkla taburcu olan hastamız, memnuniyetini ve mutluluğunu bizimle paylaşarak Op. Dr. Oğuz Özel’e teşekkürlerini iletti.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak, hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve sağlıklı bir yaşam sürmesini diliyoruz.