Bizden Haberler, Op. Dr. Oğuz Özel

Van’dan Gelen Hasta’dan 4 Seviye Vida Çıkarılarak Sağlığına Kavuştu!

Van’dan gelen hastamız, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel tarafından 11 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirilen ameliyatla, daha önce başka bir sağlık kurumunda geçirdiği ameliyat sonrası takılan vidaların sinir köklerine baskı yapması sonucu oluşan problemleri sona erdi. Ameliyat sırasında 4 seviye vida ve ara bağlantı başarıyla çıkarıldı.

Van’dan gelerek hastanemize başvuran hasta, ilk muayenede sırt ağrılarının 7-8 aydır devam ettiğini ve giderek şiddetlendiğini belirtti. Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda, daha önceden farklı bir sağlık kurumunda geçirdiği ameliyat sonrası takılan vidaların sinir köküne baskı yaptığı tespit edilerek vidaların çıkartılmasına karar verildi.
11.01.2024 tarihinde ameliyat olmayı kabul eden hastamızın tüm hazırlıkları tamamlandı. Başarılı bir şekilde gerçekleşen ameliyat sonucunda 4 seviye vida ve ara bağlantı çıkarılarak hastanın sağlığına kavuşması için gerekli adımlar atıldı.

Ameliyat sonrası hastanemizde bir süre müşahede altında tutulan hastamızın iyileşme süreci olumlu bir şekilde gerçekleşerek kısa sürede sağlıkla yürümeye başladı. 12.01.2024 tarihinde hastanemizden sağlıkla taburcu olan hastamız, memnuniyetini ve mutluluğunu bizimle paylaşarak Op. Dr. Oğuz Özel’e teşekkürlerini iletti.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak, hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve sağlıklı bir yaşam sürmesini diliyoruz.