Bizden Haberler, Op. Dr. Oğuz Özel

Vida ve Platin Kullanılmadan Eski Sağlığına Kavuştu

Balıkesir’de yaşayan 64 yaşındaki Necmi Bey, bir süredir artarak devam eden bel ve sol bacakta ağrı yaşadığını belirterek hastanemize başvurdu. Hastanemize gelmeden önce Op. Dr. Oğuz Özel tarafından MR raporu ve görüntüleri değerlendirilen Necmi Bey’e vida ve platin kullanılmadan mikrocerrahi yöntemle, vidasız tek seviye dar kanal ameliyatı yapılabileceği bilgisi verildi. Yapılan değerlendirme sonrasında Necmi Bey’in hastanemize gelişi planlandı.

Hastanemize geldiğinde tekrardan Op. Dr. Oğuz Özel tarafından muayene edilen hastamızın ameliyat öncesi hazırlıklarına başlandı. Yapılan tetkikler sonrasında ameliyat olmasında herhangi bir engeli bulunmayan hastamızın yatışı yapıldı.

Başarılı geçen ameliyat ardından hastamız aynı gün ayağa kalkabildi. Takip amacıyla hastanemizde bir gecelik yatışın ardından hastamız rahatça yürüyebilir bir şekilde, sağlıkla taburcu edildi.

Necmi Bey, taburculuk esnasında Op. Dr. Oğuz Özel’e ve hastane ekibine sonsuz teşekkürlerini ileterek memnuniyetini de dile getirdi.

Bizler de Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Necmi Bey’e sevdikleri ile birlikte geçireceği sağlıklı bir hayat dileriz.