Bizden Haberler, Op. Dr. Oğuz Özel

Vidasız Dar Kanal Ameliyatı ile Eski Sağlığına Kavuştu!

Vida ve Platin Kullanılmadan Mikrocerrahi Yöntem ile 3 Seviye Dar Kanal Ameliyatı Olan Hasta Eski Sağlığına Kavuştu!

Balıkesir’de yaşayan 68 yaşındaki Ummuhan Hanım, bir süredir artarak devam eden ağrıları sonucu yürümekte zorlandığını belirterek hastanemize başvurdu. Op. Dr. Oğuz Özel tarafından MR raporu ve görüntüleri değerlendirilen Ümmühan Hanım’a vida ve platin kullanılmadan mikrocerrahi yöntem ile 3 seviye dar kanal ameliyatı önerildi.

Hastanemize gelişi planlanan Ummuhan Hanım, Op. Dr. Oğuz Özel tarafından muayene edilerek ameliyat hazırlıklarına başlandı. Ameliyat olmasında herhangi bir engeli bulunmayan hastamızın yatışı yapıldı.

Ameliyatı başarılı geçen Ummuhan Hanım, ameliyat sonrası 4 saat yürütüldü. Takip amacıyla hastanemizde bir gecelik yatışın ardından, sağlıkla yürüyerek taburcu edildi.

Sevgili hastamız Ummuhan Hanım; ameliyat öncesi sadece 50 metre yürüyebildiğini ve çok şiddetli ağrı yaşadığını, ameliyattan sonra tüm ağrılarının geçtiğini ve rahatlıkla yürüyebildiğini belirtti. Op. Dr. Oğuz Özel’e ve hastane ekibine teşekkürlerini ileten Ummuhan Hanım’a, Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak sevdikleriyle beraber sağlıklı bir hayat dileriz.