Bizden Haberler, Op. Dr. Oğuz Özel

Tedavi İçin Antalya’dan Gelen Hasta Sağlığına Kavuştu

Antalya’da yaşayan 71 yaşındaki Şerife Hanım, şiddetli bel ağrısı yaşadığını belirterek hastanemizin Ulusal Hasta Hizmetleri Birimine başvurdu. Op. Dr. Oğuz Özel tarafından şikâyetleri ile beraber MR raporu ve görüntüleri değerlendirilen Şerife Hanım’ın hastanemize gelişi planlandı.

Şerife Hanım 2 sene önce başka bir kurumda vida ve platin kullanılarak dar kanal ve fıtık operasyonu geçirdiğini ve 15-20 gündür çok şiddetli bel ağrısı yaşamaya başladığını belirtti. Muayene ve yapılan tetkikler sonrasında takılan vida ve platinin çıkartılmasına karar verildi.

Operasyonu kabul eden hastamızın ameliyat hazırlıkları başlanarak ameliyata alındı. Operasyonda hastamızdaki 4 seviye vida ve iki ara bağlantı çıkartıldı. Başarılı geçen ameliyatın ardından Şerife Hanım aynı gün yürütülmeye başlandı. 1 gecelik yatışın ardından sağlıkla, yürüyerek taburcu edildi.

Op. Dr. Oğuz Özel’e ve hastane ekibine teşekkürlerini ileten Şerife Hanım’a Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak sevdikleriyle beraber sağlıklı bir hayat dileriz.