Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları

Doğa Bebek Aramıza Katıldı

Anne adayımız Şafak Sıla Şar Hanım, hastanemize gebeliğinin 6. haftasında geldi. Şafak Hanım, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlarımızdan Op. Dr. Sedat Tomruk’a rutin kontrolleri için geliyordu. Bilinçli ve sağlıklı bir doğum için hastamız kontrollerine dikkat ediyor ve doktorumuzun tavsiyelerini ihmal etmiyordu.

Şar ailesinin günler geçtikçe evladına kavuşma heyecanları, doktorumuza ve bizlere yansıyordu. Şar ailesinin zaman geçtikçe gitgide büyüyen merakları ile anne adayımızın evladına kavuşmasını dört gözle bekledik. Hastamız için planlanan doğum zamanı yaklaştı ve anne adayımızın hastaneye yatışı gerçekleşti.

Yapılan hazırlıklardan sonra Op. Dr. Sedat Tomruk ve ekibi, Şafak Hanım’ın doğumunu 20.01.2022, saat 08.51’de gerçekleştirdi. Sorunsuz geçen operasyondan sonra Şar ailesinin Doğa isimli bebekleri dünyaya geldi.

Şar ailesi minik bebeklerine kavuşmuşlardı. Bir annenin evladına kavuştuğu o andaki heyecanını hastamızın gözlerinde görebiliyorduk ve çok mutluyduk.

Şar ailesi, doğumun sorunsuz gerçekleştirilmesinde ilgi ve alakasını derinden hissettiren Op. Dr. Sedat Tomruk’a ve tüm hastane ekibine teşekkürlerini iletti.

Şar ailesini tebrik ediyor ve ismi gibi güzel olan bebekleri Doğa ile mutlu bir yaşam diliyoruz.