Bizden Haberler, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları

“GeBaby” Gebelik Okulu Mezuniyeti

Değerli anne adaylarımız kendilerini doğuma hazırlamak adına hastanemizin Gebaby Gebelik Okulu’na 8 hafta önce başladılar. Doğum koçumuz, ebemiz ve fizyoterapistimiz tarafından 8 haftalık doğuma hazırlık eğitimlerini tamamlayarak “GeBaby Gebelik Okulu” mezuniyetlerini gerçekleştirdiler ve sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Eğitim sonrası teşekkürlerini ileten anne adaylarımız, artık kendilerini doğuma daha hazır hissettiklerini ve doğumdan sonraki süreç için daha bilgili olduklarını dile getirdiler.

Annemiz Nilüfer Barış ise mezuniyet törenine yakın bir tarihte doğumunu gerçekleştirdi. Güzel annemiz Nifüler Barış’ı tebrik ediyor ve bebeğiyle mutlu sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Gebelik Okulu’na katılıp eğitimlerini tamamlayan 5 anne adayımız; Sahra Dicle Dal, Özgecan Utkaner, Vasfiye Aksoy, Merve Kahraman ve Nilüfer Barış’a bebekleriyle birlikte mutlu, sağlıklı koskocaman bir ömür diliyoruz.

GeBaby Gebelik Okuluna katılan anne ve baba adaylarımız, kadın hastalıkları ve doğum uzmanımız tarafından gebelik süreçleri, ebelerimiz tarafından doğumun aşamaları, beslenme ve diyet uzmanımız tarafından gebelikte ve doğum sonrası beslenme, anestezi uzmanımız tarafından anestezi yöntemleri, yoga eğitmenimiz tarafından gebelikte yoga, bebek hemşiremiz tarafından da bebek bakımı ve doğru emzirme bilgilerini öğrenmiş oluyorlar. Aynı zamanda doğumdan sonraki süreçte bebeğin beslenmesi ve lohusalık dönemi hakkında bilgileniyorlar. Sizin en değerli varlığınız dünyaya gelmeden, bilinçli anne babalar olarak bütün kaygılarınızı sizinle beraber ortadan kaldırıyoruz.

Vatan Hastanesi ailesi olarak anne adaylarımıza bebekleri ile birlikte sağlık dolu günler dileriz.