Bizden Haberler

Kapalı Ameliyatla Sağlığına Hızlı Kavuştu

Kapalı Ameliyatla Sağlığına Hızlı Kavuştu

‘’Önce İnsan’’ felsefesiyle 1981 yılından bu yana Trakya bölgesinde sağlık hizmeti sunumunda önemli bir referans merkezi olan hastanemizin, yaptığı başarılı ameliyatlar ile hastalarına şifa olmaya devam eden Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ferudun Bıkmaz; hastanemize başvuran Erol Bey’in son birkaç aydır kilo kaybı, bulantı, iştahsızlık, karın ağrısı şikayetleri olduğunu, fiziki muayene sonrasında kendisi tarafından yapılan kolonoskopi ve gastroskopi sonucunda ‘Kolon Kanseri’ tanısı koyulduğunu belirtti.

Hastamız Erol Bey’in; ameliyat hazırlıkları sonrasında laparoskopik kolon kanseri cerrahisi başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek, covid-19 yönünden aktif bir şekilde kontrol altında tuttuğumuz cerrahi servisimizde üç gün yatarak tedavisi yapıldı.

Taburcu olduktan bir hafta sonra kontrol muayenesi için gelen hastamızda herhangi bir komplikasyon ve şikayet olmadığını belirten Op. Dr. Ferudun Bıkmaz, laparoskopik kanser cerrahisi ardından iyileşme sürelerinin daha kısa ve ağrısız olduğunu belirtti.

40. Yılında Özel Çorlu Vatan Hastanesi olarak Erol Bey’e ve ailesine sağlıklı bir hayat diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir