Bizden Haberler, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları

GeBaby Gebelik Okulu 3. Mezuniyeti

Değerli anne adaylarımız kendilerini doğuma ve anneliğe hazırlamak adına 8 hafta önce hastanemizin Gebaby Gebelik Okulu’na başladılar. Doğum koçumuz, ebemiz ve fizyoterapistimiz tarafından gerçekleştirilen 8 haftalık doğuma hazırlık eğitimlerini tamamlayarak “GeBaby Gebelik Okulu” mezuniyetlerini gerçekleştirdiler ve katılım belgelerini almaya hak kazandılar.

Eğitim sonrası teşekkürlerini ileten anne adaylarımız, artık kendilerini doğuma ve anneliğe daha hazır hissettiklerini belirttiler.

Annemiz Duygu Bayram Sevim ise mezuniyet töreninden önce doğumunu gerçekleştirdi. Güzel annemiz Duygu Bayram Sevim’i tebrik ediyor ve bebeğiyle mutlu sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Gebelik Okulu’na katılıp eğitimlerini tamamlayan 5 anne adayımız; Kübra Zehra Gürel, Esra Akmanlar, Çağla Mutluer Doğan, Duygu Bayram Sevim, Derya Yılmaz’a bebekleriyle birlikte mutlu, sağlıklı uzun bir ömür diliyoruz.

GeBaby Gebelik Okulu Olarak; Sizin en değerli varlığınız dünyaya gelmeden, bütün kaygılarınızı beraber ortadan kaldırıyoruz. Sizlerle bu süreci paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi ailesi olarak anne adaylarımıza bebekleri ile birlikte sağlık dolu günler dileriz.