Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları

Minik Bebeklerimizden Biri Olan Enes, Bu Kez Bizimle Beraber Abi Oldu

Annemiz Zekiye Karabacak düzenli olarak kontrollerine gelen, pozitif ve güler yüzlü bir hastamızdı. İlk gebelik sürecini hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum bölüm uzmanlarımızdan Op. Dr. Semra Akhan’a gelirdi.

Hastamızın ilk doğumu 21.09.2016 tarihinde gerçekleşti ve bebeklerinin ismini Enes koydular. Karabacak ailesinin ilk çocuğu olmasının verdiği heyecanla beraber, ailemize ve bizlere Enes bebek büyük sevinç ve mutluluk yaşattı. Yıllarca hastanemize kontrole gelen Zekiye Hanım bu sefer ikinci gebelik müjdesini bizimle tekrardan yaşadı.

İkinci kez doğum için gelen hastamızın ilk doğumundan olan Enes, artık büyümüş aradan 4 yıl geçmişti. Minik Enes bu kez abi olarak hastanemize gelmişti.

Doğumu için tekrardan hastanemize gelen Zekiye Hanım’ın doğum saati yaklaştıkça, Enes abi olmanın verdiği heyecanla ve merakla beraber sabırsızlanmıştı. Doğum gerçekleştikten sonra Enes kardeşiyle ilk karşılaşmasında mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Heyecanlı olan Zekiye Hanım ikinci kez anne olmanın müjdesini bizimle yeniden yaşarken, 02.02.2021 tarihinde başarıyla gerçekleşen doğumunun ardından bebeklerinin ismini Göktuğ koydular.

Karabacak ailesi hem Enes’in abi olmasından hem de ailerinin büyümesinden dolayı çok mutlulardı. Yıllar sonra da hastanemizi tercih eden ve bizleri çifte mutlulukla sevindiren Zekiye Hanım; Özel Çorlu Vatan Hastanesine, doğum öncesinden sonrasına  kadar yanında olan Op. Dr. Semra Akhan’a ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Karabacak ailesine ömür boyu çocuklarıyla beraber mutlu ve huzurlu bir hayat diliyoruz.